«Таксист натиснув на кнопку, і нас із хлопцями прийняли»: вихованець Динамо згадав один із найбільших скандалів

Переглядів 2545
Дмитро Котков Дмитро Котков
3 голоси
«Таксист натиснув на кнопку, і нас із хлопцями прийняли»: вихованець Динамо згадав один із найбільших скандалів
Антон Котляр. Фото: Google
Екс-півзахисник ряда команд УПЛ Антон Котляр прокоментував скандальну історію пов'язану з таксистом в часи, коли футболіст виступав за Верес.

Вихованець київського Динамо Антон Котляр прокоментував, як у серпні 2018 року він опинився в епіцентрі резонансної справи. Тоді ЗМІ повідомили, що футболіст разом із Віктором Барабашем та Дмитром Заїкіним побили таксиста у Рівному.

«Таксиста ніхто не бив та не ображав. Був момент, коли потрібно було викликати таксі вночі та поїхати вже відпочивати. Ми поговорили на підвищених тонах, водій нас не зрозумів. Завелася суєта, але ніхто нікого не бив. Писали, що ми відмовилися платити. Насправді коли ми сіли у машину, то одразу розплатилися наперед», – сказав Котляр в інтерв’ю «Українському футболу».

Також екс-півзахисника Верес додав такі слова:

«Скажу чесно, конфлікт виник через те, що хлопці говорили: «Поїхали на базу», а я говорив: «Поїхали ще у магазин». Водій сказав: «Ви не визначилися, виходьте з машини». Він мене витягнув із машини за шкірку. Ну, пацани, звичайно ж, не стояли. Що за…. Вочевидь, таксист натиснув на кнопку, і нас прийняли».

Також Котляр відповів на уточнююче питання, чи були тоді вони у нетверезому стані:

«Ми ж щиро розмовляємо, правильно? Тоді ми після якоїсь гри сиділи в клубі. Чим завершилася та історія? Водій таксі забрав свою заяву з поліції. Ми усі втрьох у медіа попросили вибачення перед клубом. Я визнав, що був неправий».

  • Котляр грав за Верес у 2016-2017 та 2018 роках.
  • Також Антон захищав кольори київського Динамо, Олександрії, кам'янської Сталі, білоруського Нафтана, харківського Геліоса, Гірника-Спорт та черкаського ЛНЗ.