Талант Динамо поїхав на молодіжний Кубок Африки: півзахисник ризикує пропустити початок другого кола УПЛ

Переглядів 4758
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
Талант Динамо поїхав на молодіжний Кубок Африки: півзахисник ризикує пропустити початок другого кола УПЛ
Самба Діалло. Фото: Динамо Київ
Вінгер Динамо Київ Самба Діалло вирушив до молодіжної збірної Сенегалу, яка готується до участі у Кубку Африканських націй U-20 у Єгипті.

Матчі відбуватимуться з 19 лютого до 11 березня. На груповій стадії Сенегал зіграє в одному квартеті з Нігерією (19 лютого), Мозамбіком (22 лютого) та Єгиптом (25 лютого), повідомив офіційний сайт Динамо.

Діалло минулого року був капітаном збірної Сенегалу U-20, яка стала переможцем турніру UFOA. Динамівець на тому турнірі став найкращим бомбардиром (чотири голи у чотирьох матчах).

Цього сезону Діалло перевели в першу команду, але в активі сенегальця лише два виходи на заміну в матчах Ліги Європи. У молодіжній першості гравець провів шість матчів, забив два м'ячі.

Контракт сенегальця з Динамо розрахований до кінця 2026 року. Transfermarkt оцінює Діалло у 200 тисяч євро.

Динамо пішло на перерву третьою командою УПЛ, маючи 30 очок після 15 турів. Друга частина сезону відновиться на початку березня.

Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри