Трансфер не розглядається: зірка Шахтаря не поспішає повертатися до України

Переглядів 702
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
1 голос
Трансфер не розглядається: зірка Шахтаря не поспішає повертатися до України
Педріньйо. Фото: Google
Вінгер Шахтаря Педріньйо, який на правах оренди захищає кольори Атлетіко Мінейро, може не повернутися до України після закінчення угоди з бразильцями.

24-річний футболіст після початку повномасштабного вторгнення в Україну скористався правилом ФІФА та призупинив контракт із Шахтарем. Через травму у Педріньйо не вийшло проявити себе в новій команді, тому керівництво клубу хоче дати шанс футболісту в наступному сезоні.

Як повідомляє Рortal do Аtleticano, Атлетіко Мінейро розпочав переговори з Шахтарем та Педріньйо щодо продовження оренди. Зазначається, що про повноцінний трансфер не йдеться через високу вартість футболіста

Нагадаємо, Педрінью перейшов до Шахтаря у 2021-му році. Донецький клуб заплатили Бенфіці за нього 18 мільйонів євро. Більше українська команда платила лише за Бернарда – за 25 мільйонів євро.

За Атлетіко Мінейро футболіст провів вісім матчів, але не зумів відзначитись результативними діями. Контракт гравця із Шахтарем діє до кінця червня 2025 року. Transfermarkt оцінює гравця у 12 мільйонів євро.