«Трансфери потрібно було робити перед початком сезону, а не коли вже дірка в кораблі»: екс-воротар ФК Львів розкритикував колишній клуб

Переглядів 725
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
«Трансфери потрібно було робити перед початком сезону, а не коли вже дірка в кораблі»: екс-воротар ФК Львів розкритикував колишній клуб
Фото: УПЛ
Колишній воротар ФК Львів Богдан Сарнавський вважає, що містяни мали всі шанси залишитися в УПЛ, якби команда підсилилася перед початком минулого сезону.

Сарнавський в інтерв'ю сайту «Український футбол» підкреслив, що за його час перебування в клубі не було фінансових проблем, а постійна зміна тренерів призвела до вильоту з УПЛ.

«Тоді все виплачувалося місяць в місяць. Поточна ситуація в ФК Львів, на мою думку, як у більшості команд УПЛ. В десяти клубів з 16 є якісь проблеми. Я вважаю, що масову закупку потрібно було робити перед початком сезону, а не взимку. Тоді в них все було б добре, а не коли вже дірка в кораблі».  

Голкіпер пригадав, як ФК Львів звільнив Юрія Бакалова з посади головного тренера, коли у сезоні 2018/19 команда фінішувала у топ-6.

«Був один момент, коли ми потрапили в шістку (сезон 2018/19), за що ми отримали премію з затримкою в часі. Бакалов після першого кола нам сказав: «Дякую, все добре, як і домовлялися». А потім його прибрали (посміхається, ‒ прим. «УФ»).

Найбільше, що мені запам’яталося в команді, це 12 тренерів за два з половиною роки в команді», ‒ пояснив Сарнавський.

  • Сарнавський виступав у складі ФК Львів з 2018 по 2020 рік. Провів 36 матчів, в яких пропустив 51 гол та дев'ять разів зберіг ворота у недоторканності.
  • ФК Львів у сезоні 2022/23 набрав 13 очок у 30 матчах і завершив сезон на 16 місці. Після вильоту львів'ян з УПЛ майбутнє клубу перебуває під питанням.