Тренер Металіста зірвався на арбітра матчу з Ворсклою: Ратія було вилучено в перерві за матюччя

Переглядів 10042
Олег Ратій. Фото: Металіст
У матчі 22 туру УПЛ Ворскла – Металіст головний рефері Олександр Омельченко вилучив у перерві асистента головного тренера слобожан Олега Ратія.

Ратій після свистка на перерву висловив свої претензії на адресу Омельченка, який у першій 45-хвилинці призначив три пенальті у ворота Металіста.

Асистент в.о. головного тренера Металіста Періци Огненовича сказав слідом арбітру Виродок, що спричинило вилучення Ратія. До слова, арбітр Омельченко в сьогоднішньому поєдинку призначив чотири одинадцятиметрових.

Матч 22-го туру УПЛ Ворскла – Металіст завершився перемогою команди Віктора Скрипника з рахунком 3:2.

Додамо, що минулого туру головного тренера Кривбасу Юрія Вернидуба вилучив арбітр Денис Шурман за емоційні випади на адресу рефері матчу з Минаєм (0:1). КДК УАФ оштрафував клуб на 75 тис. гривень за неналежну поведінку свого тренера.

Ворскла зіграла 22 поєдинки, набрала 29 очок і посідає сьоме місце в українській Прем'єр-лізі. Металіст провів стільки ж матчів, має 19 залікових пунктів і розташовується на передостанній, 15 сходинці в турнірній таблиці.