Третя нічия поспіль: Шахтар видав гольову феєрію в товариському матчі проти Марибора

Переглядів 351
Футболісти Шахтаря. Фото: ФК Шахтар
Донецький Шахтар продовжує свою підготовку до другого кола української Прем'єр-ліги. Підопічні Йовічевіча зіграли черговий спаринг на зборах, суперником став словенський Марибор. Матч закінчився нічиєю 4:4.

Донецький Шахтар ще не перемагав у товариських матчах на цьогорічних зимових зборах. «Гірники» провели три матчі, в яких поступилися Аустрії (1:2), нічия з Лудогорцем (2:2) і мирова з Копером (2:2).

Цього разу підопічні Йовічевіча протистояли словенському Марибору, який йде на четвертому місці у внутрішньому чемпіонаті.

Шахтар вдало розпочав першу половину гри, відзначившись двічі ще до 35 хвилини. Свої імена в протокол записали Зубков та Криськів.

Проте на 38-й хвилині словенці зуміли скоротити відставання  завдяки голу нападника Марибору Брнича.

Криськів оформив дубль на 40-й хвилині гри. Українець повернув різницю у два м'ячі на користь «гірників».

На перерву команди пішли за переваги Шахтаря.

Марибор шокував підопічних Йовічевіча, адже за перші п'ять хвилин другого тайму словенці відзначилися двічі та встановили паритет на табло.

На 71-й хвилині Бондаренко вивів Шахтар вперед. Він забив шикарним ударом з меж штрафного майданчику та встановив хокейний рахунок 4:3.

Через п'ять хвилин словенці знову відігралися. Після помилки Ракицького, нападник Божич оформив дубль та зрівняв рахунок.

Гра закінчилася феєричною нічиєю 4:4.

Відео усіх голів Шахтаря можна переглянути в телеграм каналі Fanday.net.

Шахтар після першої частини сезону посідає друге місце у турнірній таблиці УПЛ. «Гірники» мають у своєму активі 30 очок і на п'ять пунктів відстають від лідера Дніпра-1, але при цьому мають гру в запасі.

Друга частина чемпіонату України відновиться на початку березня.