Туран не зрадіє: у Шахтаря з’явився серйозний конкурент у боротьбі за зірку Галатасарая


Італійський Інтер з Мілану зробив пропозицію турецькому Галатасараю стосовно можливого переходу їх провідного нападника, якого також хоче придбати й донецький Шахтар.
Інтер зробив офіційний запит Галатасараю стосовно трансферу їх нападника Бариша Їлмаза. Про це повідомляє турецький портал Fanatik.
За інформацією джерела, ймовірно, що сторони обговорять варіант обміну, оскільки Галатасарай й досі цікавиться одразу двома гравцями міланського клубу – воротарем Яном Зоммером та досвідченим хавбеком Хаканом Чалханоглу.
Нагадаємо, що Їлмаза також хоче бачити у складі своєї команди й новий головний тренер донецького Шахтаря Арда Туран.
- За підсумками сезону 2024/25 років донецький Шахтар набрав 62 залікові бали та фінішував на третьому місці у турнірній таблиці Української Прем'єр-ліги.
- Єдиним трофеєм «гірників» у торішній кампанії став Кубок України.
- У першому турі нового сезону на внутрішній арені «гірники» на виїзді зіграють проти абсолютного новачка УПЛ Епіцентру. Поєдинок заплановано на 3 серпня, початок гри о 15:30.