У Колосі відчувається напруга: гравець ковальвської команди пояснив причину негативу у роздягальні

Переглядів 521
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
У Колосі відчувається напруга: гравець ковальвської команди пояснив причину негативу у роздягальні
Фото: УПЛ
Півзахисник Колоса Олег Ільїн прокоментував чергову поразку своєї команди в поєдинку 24-го туру української Прем'єр-ліги проти житомирського Полісся (0:1).

У Колосі дійсно проблеми. Видно це і по результатам ковалівського клубу, який програв останні п’ять поєдинків з шести, і в неоднозначній відповіді про своє майбутнє Ярослава Вишняка, і в коментарі після матчу 24-го туру УПЛ проти Полісся (0:1) від Олега Ільїна.

«Якщо чесно, емоцій зовсім нема. Дуже прикра поразка. Я вважаю, що ми не заслуговували на цей результат, але не вистачає забитого м’яча. Дуже багато передумов було. Результат, я вважаю, незакономірний.

Зараз дуже напружено якось. Тому що немає очок, немає перемог, всі злі. Повторюся, дуже прикра поразка», – сказав Ільїн в коментарі УПЛ ТБ.

  • Після 24-х турів (23 зіграні матчі) Колос має в доробку 25 залікових балів, які дозволяють команді Ярослава Вишняка займати 11 щабель у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.
  • У наступному турі ковалівці на виїзді зіграють проти Ворскли. Поєдинок у Полтаві має відбутися 20 квітня. Початок гри заплановано на 18:00.