Полісся зіпсувало 60-й матч Вишняка на чолі Колоса: житомирці перервали безвиграшну домашню серію з п’яти ігор

Переглядів 233
Полісся - Колос. Фото: УПЛ
У матчі 24-го туру Української Прем'єр-ліги житомирське Полісся приймало в себе вдома ковалівський Колос. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 1:0.
  • Вишняк провів 60-й матч на чолі Колоса.
  • Полісся не перемагало в останніх п'яти домашніх матчах, в шостому прервало цю серію.
  • Поєдинок у першому колі між цими командами закінчився в нульову нічию.

Сьогодні, 14 квітня, Полісся зустрічалося із ковалівським Колосом в Житомирі в рамках 23-го тура УПЛ.

Першими небезпечний момент створили гості. Після подачі із кутового ексзахисник Динамо Микита Бурда вистрибнув найвище за всіх та завдав удару по воротах, але голкіпер житомирців парирував.

Полісся мало ще кілька моментів, але надійно грав Фесюн.

Більша частина другої половини гри була без моментів, але після удару гравця Колоса м'яч влучив у поперечку.

У кінцівці матчу Полісся все-таки зуміло вийти вперед та вирвати перемогу. Танковський завдав влучного удару та переграв голкіпера ковалівців.

▶️Переглянути вирішальний гол Танковського можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Полісся.

УПЛ, 24-й тур

Полісся - Колос - 1:0

Гол: Танковський, 83

• Колос має у своєму активі 25 балів та йде 11-м в турнірній таблиці УПЛ.
  • Наразі Полісся з 39-ма очками в активі посідає шосте місце в чемпіонаті України.
  • Наступний матч житомирська команда проведе із київським Динамо (21.04), а ковалівці зіграють з Ворсклою (20.04).