«У мене є звання генерал-майора українського козацтва»: президент Інгульця Поворознюк записав відеозвернення

Переглядів 16313
Дмитро Котков
Дмитро Котков
11 голосів
«У мене є звання генерал-майора українського козацтва»: президент Інгульця Поворознюк записав відеозвернення
Олександр Поворознюк. Фото: Інгулець Петрово
Президент ФК Інгулець Олександр Поворознюк заявив, що у нього є звання генерал-майора українського козацтва. Також він додав, що є командиром добровольчого батальйону.

Президент Інгульця Олександр Поворознюк відповів на претензії за фото з автоматом з підствольником та використання військової форми.

«Один д######б питає, чому у мене автомат лежить з підствольником. На підствольник є документи, де мені їх видали. Автомат - є документи, де мені видали. У мене є звання генерал-майора українського козацтва, є посвідчення на це», – сказав Поворознюк на відео, яке було опубліковано на ютуб-каналі команди з Петрова.

Також президент Інгульця додав наступне.

«І я, як командир добровольчого батальйону, ходжу у тактичній формі. Я не ходжу в формі з ЗСУ, я ходжу в тактичній формі. Все. Крапка», - сказав Поворонзюк.

Інгулець з Младеном Бартуловичем на посаді виконуючого обов’язки головного тренера команди на фініші першої частини сезону здобув дві перемоги. Зараз команда з Петрова з 13 балами в активі іде на 14 місці в турнірній таблиці Прем’єр-ліги України.