У Реброва під рукою майбутня зірка збірної: український тренер назвав гравця, що скоро вистрілить у команді

Переглядів 16257
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
7 голосів
У Реброва під рукою майбутня зірка збірної: український тренер назвав гравця, що скоро вистрілить у команді
Владислав Ванат. Фото: УАФ
Дитячий тренер Владислава Ваната висловився стосовно виступів молодого нападника за Динамо та його перспектив у збірній Україні під керівництвом Сергія Реброва.

В нинішньому сезоні української Прем'єр-ліги форвард Динамо Владислав Ванат забив уже 11 голів і є лідером бомбардирських перегонів.

Один з перших тренерів нападника Віктор Залісний в ексклюзивному інтерв'ю для сайту «Український футбол» розповів, як ставиться до таких успіхів вихованця.

«Мене це тішить. Після від’їзду до столиці Влад, як і колись, ставав найкращим бомбардиром майже кожного турніру. Коли форвард є дійсно забивним – відчуває впевненість. А разом із ним це відчувають і ті люди, які знаходяться поруч та дають шанс.

Зараз ми вже у стороні, а тренерський штаб Динамо – поруч. Думаю, що там чудово знають можливості та потенціал Владислава. Тому вважаю, що ще трохи – і він вистрілить у матчах за збірну України», – сказав спеціаліста для «УФ».

  • Наразі Залісний працює тренером дитячої команди Форвард Кам’янець-подільської спортшколи №2. Ванат займався під керівництвом цього спеціаліста з 2008-го по 2014 рр., після чого забрали в академію Динамо.
  • В цій кампанії Владислав має 19 матчів у рамках УПЛ: 11 забитих голів та чотири результативні передачі.
  • Контракт 22-річного нападника з київським грандом розрахований до 30 червня 2025 року.
  • Ванат вже п'ять разів з'являвся на полі у складі збірної України, однак поки що не відзнався гольовими діями.
  • Влітку 2024 року команда Сергія Реброва прийме учать на Євро-2024 у Німеччині, де зіграє в групі Е разом з Бельгією, Румунією та Словаччиною.