Реабілітація йде за планом: Зубков переповів прогноз лікарів щодо повернення на поле

Переглядів 366
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
Реабілітація йде за планом: Зубков переповів прогноз лікарів щодо повернення на поле
Олександр Зубков. Фото: ФК Шахтар
Вінгер Шахтаря Олександр Зубков розповів про перебіг реабілітації після ушкодження задньої поверхні стегна в поєдинку десятого туру УПЛ проти Олександрії (2:2).

Зубков через травму був змушений пропустити останні матчі Шахтаря перед відпусткою. Олександр розповів, як проходить процес відновлення.

«Я майже відразу після травми приступив до відновлення. Перші кілька днів до місця пошкодження прикладали лід, мені робили пов'язки, щоб локалізувати набряк і не допустити його поширення. Потім я приступив до легких занять, що втягують. А останні три тижні я працюю вже в залі. 

Вправи постійно чергуються: десь навантаження збільшується, а десь зменшується. Також розпочав легку бігову роботу. Лікарі прогнозують, що у відпустку мені вдасться піти здоровим. Ну, майже здоровим».

Зубков пояснив, чому процес відновлення розтягнеться в часі.

«Контрольне УЗД показало, що у м'язі, який травмований, утворюється шрам, але він ще не до кінця загоївся. Тому про моє повернення на поле найближчим часом не йдеться. Як і прогнозувалося спочатку, на відновлення піде близько чотирьох-п'яти тижнів», – сказав Зубков в інтерв’ю Sport.ua

26-річний гравець після повернення до Шахтаря провів у помаранчево-чорній футболці 12 матчів, у яких він відзначився чотирма голами. 

Контракт Зубкова із Шахтарем діє до 30 червня 2027 року. Transfermarkt оцінює Олександра у 1.8 мільйона євро.