«У захваті від мого пюре з котлетами»: українська модель розповіла, якою стравою вона підкорила екс-зірку Динамо

Переглядів 3968
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«У захваті від мого пюре з котлетами»: українська модель розповіла, якою стравою вона підкорила екс-зірку Динамо
Альвіна Царенко. Фото: Google
Українка Альвіна Царенко розповіла про вподобання в їжі словенського вінгера Беньяміна Вербича, який раніше захищав кольори київського Динамо.

Українська модель Альвіна Царенко, яка раніше зустрічалася зі словенським футболістом Беньяміном Вербичем і з яким вони мають спільну дитину на ім'я Май, розповіла, які страви з її репертуару оцінив колишній вінгер Динамо.

«До речі, коли я передаю з дитиною їжу, то він їсть із задоволенням. Беньямін завжди любив борщ, стейки, м'ясо, ньоккі – це словенська страва. Також він був у захваті від мого пюре із котлетами», – сказала Альвіна Царенко в інтерв'ю FanDay.

Також модель розповіла, як вони з Вербичем вигадали свою страву.

«Постійно просив приготувати кнелі, але вони в мене ніколи не виходили. Якось ми взагалі з ним вигадали власну страву – курку з морквою. Він не дуже перебірливий у їжі», – додала Царенко.

Колишній хлопець Альвіни Царенко Беньямін Вербич грав за київське Динамо у 2018-2022 роках. Потім словенець на правах оренди виступав за варшавську Легію, після чого він на повноцінній основі перейшов у грецький Панатінаїкос.