УАФ офіційно відсторонила Арановського: VAR-арбітра матчу Дніпро-1 – Ворскла усунули на час розслідування

Переглядів 832
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
0 голосів
УАФ офіційно відсторонила Арановського: VAR-арбітра матчу Дніпро-1 – Ворскла усунули на час розслідування
Євген Арановський. Фото: УАФ
В УАФ виступили із заявою щодо майбутнього Євгена Арановського, який працював VAR-арбітром на матчі 28 туру УПЛ Дніпро-1 - Ворскла (1:2).

УАФ проводить розгляд щодо суперечливих рішень Арановського в матчі Дніпро-1 – Ворскла, працюючи на системі VAR.

Дніпро-1 скерував запит до  Комітету арбітрів і Комітету з етики та чесної гри УАФ з проханням дати належну оцінку діям Арановського. Асоціація у своєму прес-релізі повідомила, що почала внутрішнє розслідування ще до звернення спортклубівців.

УАФ попросили журналістів не спекулювати на темі майбутнього Арановського до офіційного вердикту, адже раніше у ЗМІ вже фігурувала резонансна інформація з цього приводу.

«Звертаємо увагу, що комітетами ще до отримання листа було звернуто увагу на цей матч. Поки тривають перевірки в межах компетенції, ухвалено рішення відсторонити від службових обов'язків арбітра Євгена Арановського», – йдеться в повідомленні УАФ.

  • Зазначимо, що Дніпро-1 через поразку Ворсклі збільшив відставання від Шахтаря в чемпіонських перегонах на п'ять очок за два тури до фінішу УПЛ.
  • Завтра, 28 травня, дніпряни в гостях зіграють із Шахтарем у 29 турі чемпіонату України. Якщо «гірники» зможуть не програти, вони стануть чемпіонами.