УАФ отримає нового голову: джерело повідомило доленосну новину стосовно Павелка

Переглядів 2077
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
УАФ отримає нового голову: джерело повідомило доленосну новину стосовно Павелка
Андрій Павелко. Фото: УАФ
Відомий український журналіст Михайло Співковський поділився деталями, що стосуються президента Української асоціації футболу Андрія Павелка.

Нещодавно низка обласних асоціацій футболу скерували листа першому віцепрезиденту УАФ Олегу Протасову з вимогою негайно скликати розширене засідання Виконкому організації.

Зокрема на Виконкомі УАФ планують розглянути ситуацію з відстороненням президента УАФ Андрієм Павелком та генерального секретаря Юрія Запісоцького на тлі рішень судових інстанцій щодо них.

Журналіст Михайло Співаковський вважає, що слід чекати на Виконком УАФ і нові вибори голови організації.

«Думаю, що нас чекає Виконком УАФ і позачерговий звітно-виборчий Конгрес. Далі вже секрет Полішинеля, що там буде відбуватися», – зазначив Співаковський в етері ютуб-каналу «ТаТоТаке».

Варто відзначити, що близький приятель Павелка, яким є голова асоціації футболу Рівненщини Олексій Хахльов, подав у відставку на тлі ймовірної революції в УАФ.

  • Над президентом УАФ ще з листопада 2022 року триває слідство у справі про розкрадання коштів на будівництво заводу з виготовлення штучних полів.
  • Починаючи з лютого 2023 року, функціонера було відсторонено від своєї посади на час слідства.
  • У червні суддя Шевченківського районного суду міста Львова відправив Андрія Павелка в СІЗО, де він перебуває по сьогодні.
  • Також суд заарештував підозрюваного в розкраданні коштів генерального секретаря УАФ Запісоцького.