Турнірна таблиця збірної України після перемоги над Північною Македонією: у Реброва і Ко залишилося два матчі

Переглядів 152566
73 голосів
Сергій Ребров. Фото: Getty Images
Збірна України обіграла Північну Македонію та зберегла за собою третю сходинку турнірної таблиці групи С відбору до Євро-2024. Італія має поєдинок в запасі.

У суботу, 14 жовтня, збірна України зіграла черговий матч кваліфікації до чемпіонату Європи 2024 проти команди Північної Македонії.

Поєдинок української команди пройшов у Празі та закінчився для підопічних Сергія Реброва перемогою із рахунком 2:0. Національна команда здобула для себе три залікові пункти у боротьбі за другу сходинку в групі С.

Георгій Судаков завдяки рикошету відкрив рахунок на 30-й хвилині після асисту Олександра Зінченка. Далі обидві команди мали вигідні моменти, проте воротарі впоралися зі своєю роботою.

Однако на 95-й хвилині Олександр Караваєв підловив на помилці воротаря Столе Дімітрієвського та дальнім ударом встановив фінальний рахунок (2:0).

• Після цього матчу збірна України займає третю сходинку у групі С, маючи 10 очок після шести зіграних поєдинків. Лідером є Англія, у якої 13 зароблених балів за п'ять матчів.
  • Збірна Італії, яка 14 жовтня розгромила Мальту (4:0), йде другою з 10 балами і має матч в запасі (проти Англії 17 жовтня).
  • У разі рівності очок вище опиниться та збірна, у якої буде перевага в особистих зустрічах.
  • Варто відмітити, що якщо збірна України не вийде на Євро напряму, в неї буде шанс кваліфікуватися туди за результатом виступу у Лізі націй 2022/23.