«УАФ веде діалог щодо допуску вболівальників на трибуни»: Павелко назвав умови для реалізації задуму

Переглядів 221
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«УАФ веде діалог щодо допуску вболівальників на трибуни»: Павелко назвав умови для реалізації задуму
Андрій Павелко. Фото: УАФ
Президент УАФ Андрій Павелко, який тимчасово відсторонений від своєї посади, висловився про роботу асоціації у напрямку допуску вболівальників на стадіони.

Президент УАФ Андрій Павелко у своєму Фейсбуці написав, що УАФ вже розпочала роботу над тим, щоб отримати дозвіл на обмежений доступ уболівальників на стадіони на матчі чемпіонату України.

«З ініціативи клубів УАФ веде діалог із Міністерством молоді та спорту України та обласними військовими адміністраціями щодо реалізації обмеженого допуску вболівальників на трибуни. Насамперед це можуть бути воїни, які отримали поранення та потребують соціальної реабілітації, але не лише вони».

Функціонер розповів, за яких умов можливий допуск уболівальників на стадіони.

«Варіанти допуску розглядаються на тих стадіонах, де для цього є відповідні умови, зокрема достатня кількість місць у укриттях. Реалізація цієї ідеї можлива виключно за умови отримання клубом дозволу обласної військової адміністрації та правоохоронців».

Також Павелко прозвітував про донорську фінансову допомогу міжнародних партнерів, частина з яких уже надійшла до українських клубів.

«Перший із чотирьох траншів від European Leagues (загальна їх сума – 2,3 мільйона євро) допомоги надійшов клубам УПЛ. УАФ поділяє між клубами всіх ліг платежі солідарності УЄФА. У другій частині сезону УАФ візьме на себе витрати, пов’язані з оплатою арбітражу», – написав Павелко.

Нагадаємо, що Павелка до 17 березня відсторонено від своєї посади рішенням Печерського суду. Його підозрюють у розкраданні державних коштів на побудові заводу із виготовлення штучних полів.

Футбольний функціонер намагався оскаржити це рішення, проте його апеляція не була задоволена.