У мережу потрапив протокол Виконкому УАФ: питання головного тренера збірної України точно не в пріоритеті

Переглядів 2596
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
У мережу потрапив протокол Виконкому УАФ: питання головного тренера збірної України точно не в пріоритеті
Будинок футболу. Фото: УАФ
На вчорашньому Виконкомі Української асоціації футболу ділили гроші УЄФА і погоджували персону Руслана Ротаня як виконувач обов'язків головного тренера збірної.

УАФ 27 лютого провела засідання свого Виконкому, де було чотири основні питання. Як запевняє Football Hub, порядок сьогоднішнього засідання виглядав так:

  • розділ між клубами платежу солідарності від УЄФА;
  • перелік стадіонів команд української Прем'єр-ліги на сезон 2022/23;
  • про головного тренера національної збірної команди України;
  • про виконувача обов'язків головного тренера збірної.

У цьому порядку дивує пріоритетність, з якою УАФ вела засідання. На перше місце футбольні функціонери поставили поділ грошей, і лише третім та четвертим по черзі розглянули питання щодо головного тренера збірної команди.

Адже це питання зараз має бути першим на черзі, бо вже за місяць нашій першій команді гратиме на «Вемблі» з англійцями в рамках відбору на Євро 2024, а збірна України все ще не має головного тренера.

Згідно з інформацією з опублікованого протоколу, УАФ зараз веде переговори з головним тренером Аль-Айна Сергієм Ребровим. Йому хочуть запропонувати контракт до літа 2024 з можливістю продовження ще на два сезони.

Поки Ребров не керує головною командою країни його обов'язки виконуватиме Руслан Ротань, який також очолює молодіжну збірну України та Олександрію.

Нагадаємо, збірна України зіграє проти англійців 26 березня на «Вемблі». Гра розпочнеться о 19:00 за київським часом.