«Україна не є частиною футбольної родини»: гендиректор Шахтаря Палкін розкритикував позицію президента ФІФА

Переглядів 1361
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
«Україна не є частиною футбольної родини»: гендиректор Шахтаря Палкін розкритикував позицію президента ФІФА
Сергій Павелко. Фото: Google
Генеральний иректор Шахтаря Сергій Палкін піддав критиці президента ФІФА Джанні Інфантіно за його відношення до росії та упередженість до України при прийнятті деяких рішень.

Генеральний директор донецького Шахтаря Сергій Палкін дав коментар щодо президента Міжнародної Федерації Футболу (ФІФА) Джанні Інфантіно. Функціонер «гірників» зараз знаходиться у Парижі на всесвітньому тижні спорту.

«Він каже багато слів, а одна з його ключових тез полягає у тому, що всі ми – футбольна родина. Проте, коли виникає якась проблема, я розумію, что Україна не є частиною цієї родини».

Директор Шахтаря не оминув і тему відношень Інфантіно з росією.

«Усі знають, що у нього гарні відносини з рф. Можливо, саме тому він не хоче звертати увагу на те, що зараз відбувається у нашій країні. Коли ФІФА змінила правила, вони віднеслися до нас так само, як до росії, проте росія немає війни на свой землі», – зазначив Палкін в інтерв'ю для видання L'Equipe.

  • Нагадаємо, що зараз одразу сімь легіонерів Шахтаря виступають за іннші клуби на правах безкоштновної оренди через правила ФІФА.
  • Цьогорічні змагання в єврокубках донецький клуб грав у столиці Польщі Варшаві.
  • Нещодавно Палкін розповідав, де б зараз був Шахтар, якби не війна.