«Упевнений, що спільними зусиллями ми наблизимо перемогу України»: Срна зустрівся з Подоляком

Переглядів 1351
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Упевнений, що спільними зусиллями ми наблизимо перемогу України»: Срна зустрівся з Подоляком
Михайло Подоляк та Даріо Срна. Фото: Instagram
Спортивний директор донецького Шахтаря Даріо Срна сьогодні зустрівся із радником голови Офісу Президента України Михайлом Подоляком.

Срна прийшов на зустріч із Подоляком не з порожніми руками, подарувавши одному зі спікерів ВП майку з номером 32, що символізує 32-ті роковини незалежності України.

«Михайло Подоляк і команда ВП роблять величезний внесок у справу боротьби України проти агресора у цій війні. Усі їхні дії спрямовані на захист інтересів держави та всіх українців. Упевнений, що спільними зусиллями ми наблизимо перемогу України та українського народу», – написав Срна в Instagram.

Шахтар після 22 матчів залишається лідером УПЛ, маючи в активі 53 очки. 28 квітня команда Ігора Йовічевіча зіграє наступний матч проти Колоса.

Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри