УПЛ вимагає обрати нового голову УАФ замість Павелка: розповідаємо подробиці

Переглядів 2311
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
УПЛ вимагає обрати нового голову УАФ замість Павелка: розповідаємо подробиці
Андрій Павелко. Фото: УАФ
Виконавчий директор Української Прем'єр-ліги надіслав листа першому віцепрезидент Української асоціації футболу з наполегливим проханням про негайне скликання позапланових зборів Конгресу.

Євген Дикий направив звернення до Олега Протасова з наполегливим проханням негайно скликати позачерговий звітно-виборчий конгрес. 

За даними джерела, майбутній Конгрес набуває вирішального значення.

«Мають обрати нового президента УАФ. Замість чинного мешканця СІЗО та підозрюваного в кримінальних злочинах Андрія Павелка», – написав Андріюк.

Євген Дикий підтвердив факт свого звернення у коментарі для Tribuna. За його ініціативу проголосували 12 клубів УПЛ, тоді як три клуби утрималися і один клуб не взяв участі в опитуванні.

  • Андрій Павелко перебуває під слідством із листопада 2022 року у справі про розкрадання коштів, призначених для будівництва заводу з виробництва штучних футбольних полів.
  • З початку лютого 2023 року Павелка тимчасово зняли з посади у зв'язку з проведенням розслідування. 
  • У червні суд Шевченківського районного суду Львова рішенням судді направив Андрія Павлка під варту. Також підозрюваного у розкраданні коштів генерального секретаря УАФ Юрія Записоцького також заарештували.