«Усі експерти вважали фаворитом Динамо»: Маркевич назвав розчарування УПЛ та похвалив Шарана і Бондаренка

Переглядів 52642
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Усі експерти вважали фаворитом Динамо»: Маркевич назвав розчарування УПЛ та похвалив Шарана і Бондаренка
Мирон Маркевич. Фото: Google
Головний тренер львівських Карпат Мирон Маркевич зробив огляд цього сезону української Прем’єр-ліги та розповів, хто з молодих гравців запам’ятався найбільше.

Мирон Маркевич, який декілька днів тому очолив першолігові Карпати, висловився щодо невдалого сезону київського Динамо. На його думку, кияни були фаворитом на чемпіонство перед стартом УПЛ.

«Звичайно, перед початком сезону практично всі експерти вважали фаворитом Динамо, але вже по ходу турніру кияни пригальмували й на фінішній прямій уже не претендували навіть на призову трійку. А так, переконаний, що все справедливо»

Також тренер Карпат назвав головне розчарування чемпіонату. Маркевич вважає, що перебудова, яку Олександрія зробила посеред сезону, вилізла їм боком. 

«Олександрія. Доводиться констатувати, що затіяна новим тренерським штабом «містян» перебудова виявилася неефективною. Шкода, адже було втрачено шанс спробувати свої сили в Лізі конференцій.

Маркевич виділив молодого таланта донецького Шахтаря Артема Бондаренка. Саме цей футболіст запам’ятався фахівцю найбільше.

«Мені запам`ятався тільки Артем Бондаренко, хоча він вже добре знайомий шанувальникам футболу. Проте, незважаючи на молодість, він в Шахтарі цього сезону почав відігравати все помітнішу роль.

Щодо тренерів, то наставник Карпат залишився враженим роботою Володимира Шарана з Минаєм.

Володимир Шаран з Mиная. Очоливши команду, котра з року в рік думала тільки про те, щоб не вилетіти, він сформував доволі боєздатний колектив», — заявив Маркевич для Zbirna.

  • Динамо зайняло четверте місце в чемпіонаті України, набравши 60 очок і вперше зіграє в Лізі конференцій;
  • ФК Олександрія посіла шосте місце з 44 балами в активі, втративши місце у зоні Ліги конференцій в останньому турі.
  • ФК Минай зайняв десяту сходинку в чемпіонаті з 33 балами і забезпечив собі ще один сезон в УПЛ.
  • Артем Бондаренко провів цього сезону 38 матчів за Шахтар, у яких відзначився десятьма голами і шістьма асистами.