«Усі сміялися, як він ногу не хотів підіймати»: як Рикун мучився на заняттях із шейпингу

Переглядів 1464
Дмитро Котков Дмитро Котков
4 голоси
«Усі сміялися, як він ногу не хотів підіймати»: як Рикун мучився на заняттях із шейпингу
Олександр Рикун. Фото: Google
Нинішній тренер Чорноморця U-19 Анатолій Діденко пригадав тренування разом з колишнім півзахисником харківського Металіста та Дніпра Олександром Рикуном.

Колишній нападник Металіста, Чорноморця, Волині та низки інших клубів Анатолій Діденко висловився про експівзахисника збірної України Олександра Рикуна.

«Саша Рикун – унікальний гравець. До нього лояльно ставилися та заплющували очі на якісь недоліки. Однак, коли він виходив на поле, то робив результат. Сам пам’ятаю, коли грав із ним, тільки робив рух – він підіймав голову та виконував закидання на мене як рукою. Так він оформив багато асистів. Реально класний виконавець».

Також Діденко розповів, як Рикун не хотів займатися шейпінгом на зборах у Трускавці.

«Саша – кумедний хлопець. Пам’ятаю, в Трускавці у нас були заняття із шейпінгу на килимках у вигляді танців, то він, бідний, мучився. Відео із цим ще потім інтернетом гуляло. Ми усі сміялися, як він ногу не хотів підіймати», – сказав тренер Чорноморця U-19 в інтерв’ю «Українському футболу».

  • Рикун в якості футболіста грав за такі команди, як Металург (Новомосковськ), Дніпро, Іллічівець (Маріуполь), Металіст (Харків) та Ворскла (Полтава).
  • Також Олександр викликався до лав національної команди України, за яку в 2002-2006 роках він зіграв шість поєдинків.