«В Чорноморця помітний особливий стиль»: Пономарьов розібрав перемогу Руху в Одесі

Переглядів 959
Віталій Пономарьов. Фото: ФК Рух
Головний тренер Руху Віталій Пономарьов підбив підсумки вчорашнього поєдинку 29 туру УПЛ проти Чорноморця (3:1), який проходив в Одесі.

Рух в матчі 39 туру УПЛ обіграв Чорноморець та перед останнім туром вибрався з зони перехідних матчів.

Пономарьов після матчу похвалив команду суперника та відзначив прогрес одеситів під керівництвом Григорчука.

«Це дуже важливі три очки в тій ситуації, в якій ми опинилися. Чорноморець, напевно, одна з трьох команд в Україні, в яких помітний особливий стиль гри, видно роботу тренера. Забивши два голи в першому таймі, ми грали за результатом. Пропустивши психологічна перевага після перерви десь була на боці Чорноморця. Але дуже добре, що ми забили третій м’яч і довели гру до логічного завершення.

Головне завдання в нас незмінне – залишитися в УПЛ. Попри турнірне становище, а воно й надалі залишається непростим, я думаю, що якщо ця команда в нас збережеться, то в неї хороше майбутнє, тому що дуже багато перспективних футболістів», – підкреслив наставник.

Рух за тур до фінішу УПЛ перебуває на 12 сходинці в турнірній таблиці з 31 балом в активі. Сезон 2022/23 рухівці завершиться грою проти Олександрії (4 травня).