«В Динамо цього не розуміють»: джерело назвало форварда, за яким стежить столичний клуб

Переглядів 3866
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«В Динамо цього не розуміють»: джерело назвало форварда, за яким стежить столичний клуб
Чуквубуйкема Іквуемесі. Фото: Google
Як повідомляє відомий журналіст Михайло Співаковський, Динамо продовжує шукати забивного нападника. Джерело розповіло, хто зацікавив київський клуб.

Журналіст «ТаТоТаке» Михайло Співаковський розповів про інтерес Динамо до нападника Целє Чуквубуйкема Іквуемесі.

«Він був у шорт-листі динамівських скаутів другим після Парасківа. Для Динамо це гравець з іншого виду спорту. Я не пам'ятаю в київському клубі профайлу форварда, який був би з такою антропометрією та не дуже швидким. Також маю питання до нього щодо роботи в пресингу. Він пластичний і добре грає головою, але я не пам'ятаю, коли у Динамо були такі форварди востаннє».

Також Співаковський розповів, як проходив переговорний процес між Динамо та Целє стосовно форвада.

«Кияни почали стежити за ним восени. Він забив десь шість голів у сезоні. Київський клуб звернувся до Целє і там сказали: «Давайте п’ять млн». Динамо краще не казати такі речі. Там це не розуміють. Потім кияни повернулися до цього питання взимку. Ціну знизили до двох з половиною мільйонів. Зараз Іквуемесі дуже слабко провів міжсезоння. Загалом, прощай», — заявив Співаковський.

Цього сезону Іквуемесі провів за Целє 17 матчів, у яких забив шість голів та віддав три результативні передачі. Трансфермаркт оцінює нападника в 400 тисяч євро.