«В другому таймі вийшло набагато краще»: Любенович підсумував гру Миная проти Шахтаря

Переглядів 140
Головний тренер Миная Желько Любенович підбив підсумки матчу 21 туру української Прем'єр-ліги проти Шахтаря (0:2), який вчора відбувся у Львові.

Шахтар обіграв Минай у домашньому поєдинку 21 туру української Прем'єр-ліги.

Головний тренер аутсайдера УПЛ Желько Любенович після гри порівняв гру закарпатців в обох таймах.

«В перерві сказав, щоб спочатку зробили коригування, перейшли на 4-2-3-1. І сказав, щоб не боялися, що в першому таймі я побачив моменти, де можна було грати, де вони намагалися грати.

Тому я їм сказав, щоб більше відповідальності брали на себе, щоб не боялися. У другому таймі вже набагато краще вийшло. Але, на жаль, рахунок залишився таким самим, як у першому таймі», – розповів Любенович UPL.TV.

• Минай провів 19 матчів, набрав десять очок і посідає останнє, 16 місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • 23 березня Минай зіграє наступний матч в УПЛ проти ЛНЗ.