«В Ігоря Суркіса є всі важелі, щоб допомогти Мілевському і дати йому роботу»: Кополовець висловився про свого екс-одноклубника з ФК Минай

Переглядів 26012
Дмитро Котков Дмитро Котков
7 голосів
«В Ігоря Суркіса є всі важелі, щоб допомогти Мілевському і дати йому роботу»: Кополовець висловився про свого екс-одноклубника з ФК Минай
Артем Мілевський. Фото: Google
Михайло Кополовець дав коментар з приводу Артема Мілевського, якого екс-футболіст Карпат та Минаю бачить на якійсь посаді в Динамо.

Колишній півзахисник Карпат і Минаю Михайло Кополовець висловився про те, чи намагався він якось допомагати Артему Мілевському, про якого писали в ЗМІ, що в нього була депресія:

«Можливо, на нього накладається те, що він не бачить своїх рідних та не може поїхати до них у Білорусь. Я Артема дуже поважаю. Він крутий футболіст та хороша, позитивна людина. Я з ним трохи спілкувався у Минаї і можу сказати, що Мілевський щирий та чесний. Він завжди допомагав футболістам та друзям, а коли йому знадобилась допомога, то поряд нікого не залишилось», – сказав Кополовець в інтерв’ю «Українському футболу»

За словами Михайла, президент Динамо має працевлаштувати Мілевського:

«Це не я повинен йому допомагати, у нього є ціла армія динамівських сердець. Він не тяжко хворий, але Артема треба підтримати психологічно. У Ігоря Суркіса є всі важелі, щоб допомогти Артему і дати йому роботу. Може він і пробував, але в Мілевського складний характер, проте Суркіс має знайти до нього підхід і підтримати його», – додав Кополовець.

  • Кополовець з 2017 року грав за Минай, а у 2018-2021 роках працював спортивним директором закарпатської команди.
  • Мілевський у 2021 році грав за Минай, після чого завершив професійну кар'єру футболіста.