«В останню хвилину вирішили так грати»: Дулуб розкрив секрет успіху у матчі з Динамо

Переглядів 1284
5 голосів
Олег Дулуб. Фото: ФК ЛНЗ
Головний тренер черкаського ЛНЗ Олег Дулуб прокоментував нічию своїх підопічних у матчі 23-го туру Української Прем’єр-ліги проти київського Динамо (1:1).

Олег Дулуб задоволений нічиєю 1:1 із київським Динамо. Фахівець заявив, що зробив тренерський штаб перед початком матчу, щоб здивувати команду Олександра Шовковського. Наставник розповів про план гри ЛНЗ на цей поєдинок.

«Ми в останню хвилину вирішили грати у три захисники. Ми, здається, цього сезону так грали лише проти Шахтаря – і те тому, що у нас гравці мали дрібні пошкодження, ми могли використовувати схему лише з три центральними захисниками.

Не згоден із вами, що ми не могли вийти на чужу половину. Ми могли вийти у першому таймі. План на гру був досить простий: ми маємо зустрічати у середній зоні та використовувати простір за спинами захисників Динамо. Але Динамо - це Динамо. Дуже гарна лінія атаки».

Дулуб був щасливий побачити сьогодні на полі команду, адже ЛНЗ має багато новачків. На думку наставника, це також суттєво допомогло здобути результат.

«Я думаю, компактності і насамперед на полі була команда. Давно ми вже не бачили команду з різних причин. У нас багато нових гравців, треба поєднатися в єдине ціле. Сьогодні було щось близьке до того, що хочемо», – заявив Дулуб для «FootballHub».

• ЛНЗ з 26-ма балами займає дев'яту позицію в турнірній таблиці.
  • В наступному турі черкаський колектив зустрінеться з Вересом (15.04).