«В Шахтарі вже є рішення, хто може замінити його»: Конопля прокоментував трансфери Кривцова і Мудрика

Переглядів 372
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«В Шахтарі вже є рішення, хто може замінити його»: Конопля прокоментував трансфери Кривцова і Мудрика
Юхим Конопля. Фото: ФК Шахтар
Правий захисник донецького Шахтаря та чемпіон світу U20 Юхим Конопля розповів, як сприйняв трансфер Михайла Мудрика до Челсі та перехід Сергія Кривцова в Інтер Майамі.

Правий захисник Шахтаря Конопля згадав, що не очікував перехід ветерану «гірників» Кривцова, проте до трансферу Мудрика був цілком готовий. 

«Як сприйняв перехід Мудрика до Челсі та Кривцова в Інтер Майамі? Не тільки я, а і вся команда сприйняла це трохи болісно. Звичайно, ми готувалися, що піде Михайло, але не очікували, що і Сергій.

Думали, що він ще півроку буде нас розважати, допомагати нам, молодим хлопцям, бо він може підказати та дати гарну установку».

Також Конопля розказав, як адаптувався Шахтар до гри без Мудрика.

«Зараз адаптуємося грати без Михайла, бо багато чого проходило через нього у першій частині чемпіонату, але він не є не змінним. Тому у нас вже є рішення хто його може замінити на цій позиції», — заявив Конопля.

22-річний Мудрик перейшов до Челсі за 70 мільйонів євро і 30 мільйонів євро буде виплачено бонусами. Михайло провів за Челсі чотири матчі, в яких поки що не відзначався.

Центральний захисник Сергій Кривцов залишив «гірників» після 12,5 років виступів у складі команди та перебрався до Інтер Майамі. 31-річний українець підписав контракт з американським клубом терміном на два роки. В угоді прописано опцію продовження ще на один сезон.

У поточному сезоні Юхим Коноплі зіграв за Шахтар 12 матчів, в яких він відзначився одним голом. Трансфермаркт оцінює гравця в чотири мільйони євро.