«Вербічем він не стане»: Смоловий проаналізував гру Волошина, який відправиться на збір з Динамо

Переглядів 802
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Вербічем він не стане»: Смоловий проаналізував гру Волошина, який відправиться на збір з Динамо
Назар Волошин. Фото: ФК Кривбас
Відомий блогер та експерт Михайло Смоловий вирішив проаналізувати найбільші проблеми київського Динамо. Він вважає, що для вирішення атакувальних недоліків потрібен Назар Волошин

Експерт Смоловий сподівається, що Волошин гарно проявить себе на зборах з Динамо та зможе допомогти киянам в другій частині УПЛ.

«Навмисно поколупався в проблемах Динамо та дістав найголовнішу: атака штрафного майданчику проти насиченого захисту. Успіх або неуспіх Назара на зборах буде залежати виключно від того чи зможе він допомогти розв'язувати цю проблему. Зможе - тоді стабільне місце в старті навесні, не вразить - повернеться в Кривбас».

Також Смоловий вважає, що Волошин допоможе більше ніж Кабаєв, але другим Вербічем не стане.

«Вербічем він не стане, бо отримав лише сім пасів з просуванням в 13 матчах УПЛ в чужому штрафному. Тож доведеться вчитися плеймейкінгу. Скоріш за все зліва. Коли грав справа, то менше лупив та більше асистував: треба згадувати. Вернидуб же інвертував на лівий фланг, щоб частіше загрожував воротам. І чотири голи - це супер, це більше, ніж в Кабаєва», — заявив Смоловий.

19-річний Волошин провів у поточному сезоні за Кривбас 13 матчів, у яких забив чотири голи.

Кривбас під керівництвом Юрія Вернидуба зіграв 15 поєдинків, набрав 18 очок і посідає восьме місце у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.