Як фонд братів Суркісів допомагав Україні під час війни: Динамо прозвітувало про благодійність

Переглядів 538
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
Як фонд братів Суркісів допомагав Україні під час війни: Динамо прозвітувало про благодійність
Ігор та Григорій Суркіси. Фото ФК Динамо
Прес-служба столичного клубу надала звіт про благодійну діяльність ФК Динамо та Фонду братів Суркісів у 2022 році. Вони допомагли ЗСУ та українцям у багатьох сферах життя.

З 24 лютого Україна перебуває на активній стадії війни з російською федерацією. Багато клубів та волонтерів допомагають нашій країні та ЗСУ у боротьбі з ворожим агресором. Наприкінці календарного року київське Динамо підбило проміжні підсумки щодо благодійної діяльності.

Евакуація населення із небезпечних районів

Динамо евакуювало велику кількість населення зі східних регіонів країни з перших днів війни, використовуючи свої автобуси. Цей вид діяльності був дуже актуальним на тлі масованих обстрілів великої території України та потенційної анексії різних регіонів.

Підтримка ЗСУ

Оскільки без міцних збройних сил перемогти окупантів неможливо, Динамо неодноразово допомагало нашій армії фінансовою підтримкою і не лише.

Брати Суркіси надавали українським захисникам технічні засоби для зв'язку, дрони для розвідки, неодноразово купували та передавали для підрозділів ЗСУ автомобілі та навіть катер.

Також клубом виконувались вузькопрофільні замовлення від ультрас Динамо, які проходять службу у ЗСУ, зокрема, було куплено спеціалізований автомобіль для підрозділу прикордонної служби, а також необхідний інвентар.

На мільйони доларів було закуплено різноманітних коштів для особистої гігієни, харчові продукти та медичного обладнання.

Відновлення інфраструктурних об'єктів України

Динамо і брати Суркіси минулого року також займалися і відновленням інфраструктурних об'єктів, які знаходилися на територіях, що звільнилися, але постраждали від російських окупантів.

У Бучанському районі Суркіси разом із клубом взяли на себе відновлення амбулаторії у селі Гурівщина. Оскільки попередня будівля не підлягала відновленню, вирішили профінансувати будівництво нової амбулаторії. Нині вона вже практично готова.

У терміновому порядку кияни розпочали ремонт у дитячому садку у Бишеві, який постраждав від вибухової хвилі після чергового обстрілу росіян.

Після початку обстрілу енергетичної інфраструктури країни, Суркіси разом із Динамо доставили з Нідерландів до Богуслава дизельний генератор на 550 кВт, який зможе забезпечити безперебійне харчування міста.