«Вони повинні це зробити, щоб Україну не штормило»: Суркіс дав корисну пораду керівникам УАФ

Переглядів 5977
Артем Жилінський
Артем Жилінський
3 голоси
«Вони повинні це зробити, щоб Україну не штормило»: Суркіс дав корисну пораду керівникам УАФ
Ігор Суркіс. Фото: Google
Президент київського Динамо Ігор Суркіс висловився щодо майбутнього тренера збірної України. Він порадив керівникам УАФ швидше знайти головного тренера, адже команду може почати штормити.

В ексклюзивному інтерв’ю для Fanday.net президент Динамо Ігор Суркіс відреагував ну чутки, що Ребров буде головним тренером збірної України. 

«Я відповідаю лише за комплектацію київського Динамо, за збірну відповідають зовсім інші люди. Я із Шовковським на цю тему не розмовляв. Тим більше не коректно говорити про Реброва, який має контракт з Аль-Айном, що діє, і виконує його. Я не впливаю на те, хто буде головним тренером збірної та зі мною на цю тему ніхто не радиться».

Також Суркіс заявив, що компетентним людям в УАФ варто швидше знаходити тренера для збірної України, адже команда може отримати негативні наслідки.

«Сподіваюся, що є компетентні люди, які ухвалять рішення про призначення головного тренера збірної. І чим швидше це зроблять, тим буде спокійнішим для збірної України, щоб її не штормило, як це було протягом останніх двох років», — заявив Суркіс в інтерв’ю для Fanday.net.

Нагадаємо, що вчора Олександр Шовковський повернувся в київське Динамо та став помічником у штабі головного тренера киян Мірчі Луческу.