Вердикт від Маркевича: названо «зимового чемпіона» УПЛ і головне розчарування жовтня
Мирон Маркевич назвав головним розчаруванням жовтня Олександрію, яка взяла лише одне очко за три тури. Експерт також прогнозує, що Шахтар стане зимовим чемпіоном, але сумнівається, чи втримають «гірники» перевагу навесні.
Сайт «Український футбол» провів опитування серед відомих експертів за підсумками жовтня. Колишній тренер Металіста, Дніпра та Карпат Мирон Маркевич назвав головне розчарування місяця в УПЛ.
«Найбільше в тому місяці мене розчарувала ФК Олександрія. Одне очко за три тури, то дуже замало…
Поганенько виступив і Колос, але в них хоч виправдання певне є – від них пішов Велетень, а він був одним з ключових гравців».
Культовий український тренер також заявив, що Шахтар стане «зимовим чемпіоном» вітчизняної Прем'єр-ліги:
«Найпевніше, «зимовим чемпіоном» буде саме команди Турана, але тут головне питання в іншому – чи втримають свою перевагу «гірники» навесні? От у цьому я не певен», – проаналізував Маркевич.
- Шахтар лідирує в чемпіонаті України з 27 очками; ЛНЗ і Полісся відстають на чотири бали, київське Динамо та Кривбас – на сім.
- Епіцентр має в своєму активі дев'ять очок і випереджає Олександрію в боротьбі за 13-ту сходинку.