Верес другий рік поспіль врятувався в стикових матчах: Епіцентр залишається у Першій лізі

Переглядів 677
Верес у матчі-відповіді за право грати в УПЛ наступного сезону розгромив Епіцентр (3:1). В першому матчі команди обмінялися голами у Києві (1:1)

Верес за підтримки рідних трибун відвантажив у ворота Епіцентра три голи без відповіді ще в першому таймі.

Початок розгрому поклав Гайдучик, який на сьомій хвилині відкрив рахунок.

Епіцентр протримався до кінця першого тайму, однак у компенсований час пропустив ще по м'ячу від Шарая та Гайдучика, який оформив дубль.

Переломним моментом для гостей з Кам'янця-Подільського міг стати епізод, в якому Сікейра міг отримати вилучення, але арбітр не побачив криміналу в діях легіонера Вереса.

Відео забитих м'ячів у матчі Верес – Епіцентр можна подивитися у телеграм-каналі Український футбол Онлайн

В другому таймі Верес довів матч до перемоги, яка дозволила команді Олега Шандрука залишитися в УПЛ на наступний сезон.