Оболонь в меншості врятувалася в матчі з Лівим берегом: «пивовари» зберегли прописку в УПЛ

Переглядів 851
Матч Лівий берег - Оболонь. Фото: УПЛ
Оболонь розписала мирову 1:1 з Лівим берегом. Цього результату пивоварам вистачило, аби залишитися в елітному дивізіоні чемпіонату України.

Сьогодні, другого червня, в рамках матчу-відповіді за право грати в УПЛ Лівий берег зустрічався з Оболонню. Перший матч виграли «пивовари» з рахунком 1:0.

Перший тайм другої зустрічі завершився нульовою нічиєю. На початку другого тайму було вилучено Олександра Османа в складі Оболоні. А вже на 54 хвилині Сідней вивів Лівий берег вперед. Та на 65 хвилині Ігор Краснопір знову вирівняв становище.

Більше голів не було, а тому зустріч завершилася внічию 1:1.

Відео забитих мячів у матчі Лівий берег – Оболонь дивіться в телеграм-каналі Український футбол Онлайн

У підсумку Оболонь залишилася в Прем’єр-лізі, а Лівий берег виступатиме в Першій лізі.

Матч-відповідь за право грати в УПЛ

Лівий берег – Оболонь – 1:1

Голи: Сідней, 54 – Краснопір, 65.

Вилучення: Осман, 51 (Оболонь).

Перший поєдинок виграла Оболонь з рахунком 1:0

• За підсумками сезону 23/24 «пивовари» посіли в УПЛ 14 місце, набравши 26 очок.
  • Лівий берег із 54 балами став третім у Першій лізі.