Верес обіграв Чорноморець, перервавши безвиграшну серію з п'яти матчів: «моряки» зазнали третьої поразки поспіль

Переглядів 348
У неділю, 17 березня, у поєдинку 21-го туру української Прем’єр-ліги одеський Чорноморець приймав на своєму стадіоні рівненський Верес. Зустріч завершилась перемогою гостей з рахунком 1:0.
  • Чорноморець зазнав в УПЛ 110 домашню поразку.
  • Перервалася безвиграшна гостьова клубна рекордна серія Вересу в УПЛ з 16 матчів: чотири нічиї та 12 поразок.
  • Чорноморець на своєму полі обходиться без нічиїх в УПЛ впродовж шести ігор: дві перемоги та чотири поразки.

Долю матчу між Чорноморцем та Вересом вирішив один м’яч. На 6-й хвилині Марко гол забив форвард гостей Марко Мрвальєвич, який замкнув навіс зі стандарту.

Для чорногорського гравця це третій м'яч у чотирьох турах другої частини сезону УПЛ. Раніше Мрвальєвич забив по голу у ворота Ворскли та Динамо.

Красень-гол форварда Вереса у ворота Чорноморця дивіться у телеграм-каналі Український футбол Онлайн

У другому таймі також була рівна гра, але більше забитих м’ячів у цій зустрічі не було.

Чемпіонат України

21-й тур

Чорноморець – Верес – 0:1

Гол: Мрвальєвич, 6.

• Наразі Чорноморець займає 10-е місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 23 пункти.
  • Верес знаходиться на 14-й позиції з 16 балами.