«Верес подарував Чорноморцю три голи»: Вірт оцінив рестарт УПЛ для колективу з Рівного

Переглядів 699
Юрій Вірт. Фото: НК Верес
Головний тренер Вереса Юрій Вірт підбив підсумки матчу 16-го туру УПЛ проти Чорноморця (1:3), який сьогодні проходив у Рівному.

Верес відновив сезон домашнім поєдинком проти Чорноморця, в якому господарі не змогли перервати п'ятиматчеву безвиграшну серію в УПЛ.

Наставник після матчу визнав, що команді потрібно покращувати гру, щоб нав'язувати боротьбу більш сильним суперникам.

«Пропустили перший гол після прикрої індивідуальної помилки. Це дещо вибило з колії. Бо почали ми непогано. Не вистачало креативу, агресії, індивідуальних дій саме у штрафному майданчику суперника.  Другий тайм теж розпочали добре. Коли зрівняли рахунок - і уявити не міг, що гра завершиться поразкою – 1:3. Тим паче, вийшли свіжі футболісти, які мали посилити гру. Замінами я загалом незадоволений.

Висновок – знову подарували три голи супернику. Особливо перший і другий. Футболісти залишили вільні зони і суперник розстрілював ворота. Розумію, що є і психологічний тягар – не можемо перемогти вдома. Це тисне на нас, але мусимо чіплятися і боротися за очки», – сказав Вірт після матчу», – наводить слова Вірта прес-служба Вереса.

Верес після матчу з Чорноморцем залишається десятою командою, маючи 17 очок після 16 турів. 12 березня команда Юрія Вірта проведе свій наступний матч проти Ворскли.