Верес та ЛНЗ поділили очки у Рівному: дебютант УПЛ закінчував гру вдесятьох

Переглядів 405
Верес та ЛНЗ відкривали програму дев'ятого туру УПЛ. Обидві команди не змогли потішити шанувальників забитими голами.

Верес та ЛНЗ в матчі дев'ятого туру УПЛ розписали безгольову мирову.

У першому таймі ЛНЗ створив декілька небезпечних нагод, які могли закінчитися голом у ворота Вереса.

В другому таймі господарі отримали чисельну перевагу. Після перегляду VAR арбітр Ярослав Козик ухвалив рішення вилучити капітана ЛНЗ Лопирьонка.

Верес у більшості створив найбільш стовідсотковий шанс, однак м'яч після удару Вовченка прийняла на себе стійка.

В час, що залишився, жодній з команд так і не вдалося змінити ситуацію на свою користь.

УПЛ. дев'ятий тур

Верес ‒ ЛНЗ 0:0

• ЛНЗ після матчу з Вересом набрав вісім очок та беребуває на 11-й сходинці в турнірній таблиці.
  • Верес має у своєму активі шість залікових балів плюс матч в запасі.
  • В наступному турі Верес завітає в гості до Дніпра-1 (13:00). ЛНЗ вдома прийматиме Олександрію. Обидва матчі відбудуться 7 жовтня.