Вересу відмовили у ВАР на вирішальний матч з Інгульцем : джерело повідомило причини такого рішення

Переглядів 1426
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Вересу відмовили у ВАР на вирішальний матч з Інгульцем : джерело повідомило причини такого рішення
Інгулець - ФК Верес. Фото: УПЛ
Рівненський Верес завтра прийматиме петровський Інгулець в рамках останнього туру української Прем’єр-ліги. «Червоно-чорним» відмовили у системі ВАР на лобовий матч за збереження прописки в чемпіонаті.

Верес на платній основі замовив машину ВАР на вирішальний матч сезону проти Інгульця. Комісія в особі Олега Протасова, Лучано Лучі, а також Євгена Дикого відмовила через «недотримання вимог щодо термінів подачі заявки...» А це - два тижні до початку гри, повідомляє телеграм-канал «ТаТоТаке»

Також вийшла цікава ситуація із машинами ВАР, адже одна із них залишається вільною і не буде задіяна в останньому турі.

«Верес написав листа 26 травня - за 9 днів до гри. Формально комісія має сенс відмовитися, але де тут спортивний дух та чесна конкуренція?

Нагадаємо, що один тур можуть обслуговувати до трьох машин ВАР. Дві – зайняті на матчах Шахтаря та Дніпра. Третя – мабуть, відпочиває на паркінгу УАФ. Якщо, звичайно, існує в природі: ми, як і раніше, шукаємо номери цього авто», — повідомив телеграм-канал «ТаТоТаке»

Відзначимо, що арбітром на матчі Верес - Інгулець буде Володимир Новохатній, який разом із Кривушкіним та Монзуль входить до топ-3 найчастіше працюючих арбітрів на матчах Інгульця. У цьому матчі господарів влаштовує лише перемога, а гостей – нічия.

  • Верес має 28 очків перед останнім туром та знаходиться на 14 місці.
  • Інгулець набрав 31 очко та перебуває на 13 сходинці.
  • Матч між цими командами відбудеться завтра о 15:00.