Вернидуб не пощадив Минай, а чи вдалося Скрипнику врятувати Металіст 1925: відомо, хто «вилетів‎» з УПЛ

Переглядів 2290
4 голоси
Боротьба Тимура Коробліна та Юрія Вакулка. Фото: УПЛ
За підсумками трьох поєдинків у Києві та Кривому Розі з Прем’єр-лігою попрощалися Минай та Металіст 1925, які програли свої заключні матчі Кривбасу (0:3) та Вересу (1:2). Рівненська команда та Оболонь гратимуть у перехідних поєдинках. Гра Зорі та Колоса не мала турнірної мотивації.

У битві Зорі та Колоса перемога, або ж бодай один заліковий пункт, був куди більш потрібний ковалівцям, щоб у випадку перемоги Оболоні не звалитися до зони перехідних матчів (за певних розкладів).

І саме гості, завдяки точному удару Дієго Каріоки, в підсумку і перемогли.

Україна. Прем’єр-ліга

30-й тур

• Зоря – Колос 0:1 (0:0)
  • Гол: Каріока, 75.

Минай, котрий у другому колі набрав просто фантастичну форму, у Кривому Розі влаштовувала лише перемога. Тільки три очки гарантували команді Желько Любеновича збереження прописки в еліті, бодай до стадії перехідних матчів.

Натомість Кривбас вже готувався приміряти бронзові нагороди по фінальному свистку, але Юрій Вернидуб не став виставляти на гру відверто другий склад, тож боротьба вийшла дуже запеклою і саме господарі поля першими змінили нуль на табло на одиничку, постарався Андрій Понєдєльнік. Це був перший нокдаун для закарпатців. Другий ще до перерви Минаю зробив своїм точним ударом Денис Кузик.

Остаточно ж деморалізував команду Любеновича Олег Кожушко. Після його голу сербський наставник вже міг викидати на поле рушника. Казка під назвою Минай у другій половині чемпіонату завершилась для нього плачевно. Принаймні на рік вони вилітають в Першу лігу.

30-й тур

• Кривбас – Минай 3:0 (2:0)
  • Голи: Понєдєльнік, 38, Кузик, 42, Кожушко, 66.

Найзапекліша дуель аутсайдерів відбулася в Києві. Це була битва навіть не за шість очок, як-то кажуть, а на життя або смерть.

У таймі номер один удача посміхнулася гостям, яких вперед вивів Віталій Дахновський. Закріпив успіх народного клубу по перерві Микола Гайдучик і, здавалося, що зняв всі питання на рахунок переможця.

Але команда Віктора Скрипника не була б собою, якби не відродила інтригу. Зробив це досвідчений Владлен Юрченко своїм голом. Та камбеку не вийшло і надамбітний проект під назвою Металіст 1925 буде розвиватися і здобувати перемоги в сезоні 2024/25 вже не в УПЛ.

30-й тур

• Металіст 1925 – Верес 1:2 (0:1)
  • Голи: Юрченко, 73 – Дахновський, 33, Гайдучик, 62.

Олександрія звітний сезон провела нижче тих показників, до який привчила своїх фанів. Але хлопцям Руслана Ротаня не було чого переживати за прописку в еліті, а отже грали вони без зайвого тягаря відповідальності, чого не можна було сказати про команду Валерія Іващенка.

Саме гості й відкрили лік голам у звітній грі, завдяки точному удару свого бразильського нападника Безерри в таймі номер один.

І той-таки прудконогий Безерра та Кирило Ковалець в таймі номер два завершили справу погрому Оболоні. Сьогодні хмільний напій у «пивоварів» вийшов дуже гірким.