Відбувся матч між Динамо і Шахтарем: долю поєдинку команд U-19 вирішив один гол – як виглядає турнірна таблиця

Переглядів 6854
автор Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
Цуканов забиває гол Суркісу. Фото: ФК Шахтар
Донецький Шахтар U-19 з мінімальним рахунком переміг одноліток з київського Динамо в гостьовому матчі 11-го туру першості України серед юнацьких команд.

Шахтар U-19 переміг одноліток з Динамо (1:0) в 11-му турі першості України серед юнацьких команд на базі київського клубу в Кончі-Заспі.

Перший тайм зустрічі вийшов безгольовим, а після відновлення гри на 48-й хвилині Цуканов виявився першим на добиванні і відкрив рахунок. До кінця гри становище на табло не змінилося. Класичне серед команд не старше 19 років завершилося мінімальним успіхом Шахтаря.

Донецька команда вийшла на перше місце і на три очки відірвалася від столичного клубу.