Відбувся матч Вереса і Зорі: гра завершилася вольовою перемогою і дебютом сина легенди українського футболу

Переглядів 507
Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
Верес – Зоря. Фото: НК Верес
Верес на своєму домашньому полі здобув вольову перемогу над луганською Зорею в матчі дев'ятого туру української Прем'єр-ліги. Зустріч у Рівному завершилася з рахунком 2:1.

Верес переміг Зорю в дев'ятому турі УПЛ з рахунком 2:1.

Команди обмінялися голами в перші 20 хвилин. Команда з Луганщини забила першою. Прорив Дениса Антюха завершився прострілом і точним ударом в дотик від Ігоря Горбача. Господарі відповіли точним ударом головою від Марко Мрвальєвича – чорногорець втратив момент на початку гри, але реабілітувався.

▶️Відео всіх голів у грі Верес – Зоря дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Наступне взяття воріт сталося вже після перерви, вперед вийшов Верес. Бразилець Луан Кампуш отримав м'яч на фланзі, змістився в центр і вразив ворота з-за меж штрафного. М'яч став дебютним у чемпіонаті для 99-го номера. Фінальний свисток зафіксував першу домашню перемогу клубу в сезоні.

У матчі з Зорею за Верес в УПЛ дебютував 19-річний центральний захисник Даниїл Чечер. Він – син колишнього гравця луганської команди В'ячеслава Чечера, також відомого за виступами за Кривбас, донецький Металург, Карпати і збірну України.

Україна. Прем’єр-ліга, дев’ятий тур

Верес – Зоря – 2:1 (1:1)

Голи: Мрвальєвич, 18, Луан Кампуш, 54 – Горбач, 9

• Після дев'ятого туру Верес набрав дев'ять очок і розташувався на 12-му місці в УПЛ.
  • Зоря з 12 очками в дев'яти матчах йде на сьомий позиції в чемпіонаті.
  • У наступному турі Верес на виїзді зіграє з одеським Чорноморцем. Гра пройде 20 жовтня о 15:30.
  • Зоря наступний матч УПЛ проведе вдома – 20 жовтня о 18:00 проти криворізького Кривбасу.