«Виділяєшся більше, ніж інші»: легіонер ФК Харків забив гол у спарингу і зробив самовпевнену заяву
18-річний талановитий хавбек ФК Харків Кауан Баптістелла висловився щодо власних перспектив після вдалого спарингу з австрійським Вольфсбергером (3:3), в якому йому вдалося забити гол.
«Я дякую Богу за гол і асист. Я думаю, що це моя щоденна еволюція. І коли ти якісно тренуєшся, коли добре працюєш, я думаю, що в грі ти проявляєш себе, ти виділяєшся більше, ніж інші», – сказав італієць для клубної пресслужби харків'ян.
Баптістелла відзначив, що чує велику кількість скептицизму на свою адресу, хоча він завжди з ентузіазмом виходить на поле і готовий допомагати здобувати перемоги команді Младена Бартуловича.
«Я думаю, що багато хто сумнівається в моїх здібностях. Але я гравець, який, коли виходить у стартовому складі, коли це справді вирішальна гра, то завжди готовий до успіху і засяяти. І я просто хочу вдосконалюватися та завжди показувати найкращий результат у матчах».
- Кауан перейшов до харківського клубу у лютому 2026 року із бразильського Крузейро, адже також має громадянство цієї країни.
- В офіційних матчах за команду Бартуловича Баптістелла виходив на поле десять разів, забивши один гол в матчі проти СК Полтава (2:0).
- Офіційно новий сезон для Харкова стартує у суботу, 1 серпня, домашнім матчем проти Вереса у рамках першого туру УПЛ. Стартовий свисток пролунає о 15:30.