Відставка Кривенцова у Зорі: джерело повідомило, що фахівець ледь не побився з форвардом луганців

Переглядів 1840
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
3 голоси
Відставка Кривенцова у Зорі: джерело повідомило, що фахівець ледь не побився з форвардом луганців
Валерій Кривенцов. Фото: Google
Футбольний журналіст Михайло Співаковський повідомив про конфлікт в Зорі, що передував демаршу Валерія Кривенцова з посади головного тренера луганської команди.

Михайло Співаковський припустив, що однією з головних причин того, що Валерій Кривенцов несподівано і достроково залишив посаду головного тренера Зорі, могла стати напружена ситуація всередині колективу. 

Тренер ніби ледь не побився з форвардом Едуардо Герерро в перерві поєдинку Ліги конференцій проти ізраїльського Маккабі з Тель-Авіва (1:3).

«За моєю інформацією, Кривенцов емоційно провів розмову з Едуардо Геррейро, яка ледь не закінчилася з'ясуванням стосунків по-чоловічому. Принаймні, багато джерел це підтверджують.

Якби там не було, Едуардо не вийшов на другий тайм, а сам Кривенцов не вийшов з роздягальні як тренер Зорі, хоча він потім сказав, що не має особливих претензій і грали, як могли, але потім було рішення керівництва про звільнення», – розповів Співаковський в ефірі ТаТоТаке.

  • 11 листопада Зоря офіційно оголосила про звільнення Валерія Кривенцова з посади головного тренера клубу за власним бажанням.
  • Команду очолив спортивний директор клубу Юрій Коваль.
  • Кривенцов провів на чолі луганців 11 матчів в усих офіційних турнірах: три перемоги, три нічиї, п’ять поразок.
  • Пістя 14-ти турів Зоря займає 14-те місце в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги, маючи в активі десять очок.