«Війна, клуб, важкі умови роботи»: Пушича відмовляли очолити Шахтар

Переглядів 402
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
«Війна, клуб, важкі умови роботи»: Пушича відмовляли очолити Шахтар
Маріно Пушич. Фото: ФК Шахтар
Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич розповів, чому наважився поїхати працювати в охоплену війною Україну наперекір найближчому оточенню.

Пушич, який за короткий проміжок часу виграв всі три матчі після призначення в Шахтар, поділився враженнями від перших кроків у новій команді.

«Війна, клуб, важкі умови роботи, звісно, все це змушує замислитись. І всі, кого я знаю, відмовляли мене від цього. Сім'я, друзі та знайомі. Але я не слухаю всіх. Мені сподобалася ця пригода. Вам потрібно обирати свій власний шлях у житті».

Новоспечений наставник Шахтаря із розумінням ставиться до логістичних пригод Шахтаря.

«Оскільки ми досить багато подорожуємо в мене принаймні є час на вивчення суперників. Але потрібна гарна підготовка. Я використовую час оптимально. Це й досі дивно, особливо для мене. Це вперше, коли я відчуваю подібні незручності. Але ми не жаліємося. І насамперед ми тут, аби грати у футбол».

Боснійський фахівець поділився емоціями після нещодавньої перемоги над Барселоною у Лізі чемпіонів.

«У низки наших гравців є безперечний талант. Я дуже пишаюся, як ми зіграли проти Барси (1:0). План було виконано повністю. Ми боролися за кожний метр. Ми дуже добре презентували Україну. Мали більше шансів забити. Я вважаю, що наша перемога заслужена», – наводить слова Пушича FR12.nl.

  • Пушич до появи в Шахтарі раніше попрацював асистентом головного тренера в нідерландських Бреді, АЗ і Фейєноорді, а також азербайджанському Інтері.
  • Найбільшим тренерським досягненням в кар'єрі Пушича є чемпіонство у першому дивізіоні чемпіонату Нідерландів з Твенте (2018/19).