Вилучення, повітряна тривога, три голи, асист Супряги: Динамо у меншості видало феєричний камбек над Дніпром-1

Переглядів 1348
4 голоси
Футболісти Дніпра-1 та Динамо. Фото: СК Дніпро-1
Дніпро-1 прийняло київське Динамо у матчі 26-го туру чемпіонату України. Поєдинок закінчився емоційним тріумфом команди Олександра Шовковського.

У суботу, 27 квітня, Дніпро-1 на своєму полі провів поєдинок 26-го туру української Прем'єр-ліги проти столичного Динамо.

Команди зіграли напружений матч, який переривався через повітряну тривогу та закінчився вольовою перемогою гостей із рахунком 2:1.

Перший тайм проходив майже без моментів, однак в самому його кінці Денис Попов і Тарас Михавко не порозумілися, чим скористався нападник господарів Олексій Гуцуляк, відкривши рахунок.

Кияни вийшли на другу половину зустрічі дуже вмотивованими та вже за чотири хвилини відновили рівновагу, коли Владислав Кабаєв скористався хаосом в штрафному майданчику дніпрян та пробив під поперечину.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

На 88-й хвилині червону картку отримав правий захисник Динамо Олександр Тимчик за грубий підкат з-заду, і майже одразу після цього кияни у меншості вирвали перемогу завдяки красивій комбінації, яку завершив Владислав Ванат з асисту Владислава Супряги.

УПЛ. 26-й тур.

Дніпро-1 – Динамо – 1:2

Голи: Гуцуляк (43') – Кабаєв (49'), Ванат (90')

Вилучення: Тимчик (88')

• Після цього матчу Дніпро-1 посідає четверте місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 45 очок.
  • Динамо в свою чергу продовжує йти на другій сходинці: 57 залікових пунктів та гра в запасі.
  • Автор переможного голу Ванат в нинішньому сезоні провів 24 поєдинки в Прем'єр-лізі, забив 13 голів та віддав 7 асистів.
  • В наступному турі шостого травня команда Юрія Максимова прийме Кривбас, а підопічні Олександра Шовковського першого числа зіграють з Вересом.