«Він цілодобово ваш папа»: Поворознюк сказав гравцям Інгульця, кого вони мають слухатися

Переглядів 1207
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Він цілодобово ваш папа»: Поворознюк сказав гравцям Інгульця, кого вони мають слухатися
Олександр Поворознюк. Фото: Інгулець Петрово
Президент Інгульця Олександр Поворознюк представив команді нового головного тренера команди з Петрова Сергія Ковальця. Поворознюк також розповів про завдання команди на другу частину сезону.

Президент Інгульця Олександр Поворознюк представив футболістам команди з Петрова нового головного тренера Сергія Ковальця.

«Хочу вам сьогодні представити людину, яка буде тренувати вас та виводити на якийсь пік, тому що є завдання залишитися у Вищій лізі. Думаю, ми його виконаємо. Ковалець Сергій Іванович! Він ваш «папа» цілодобово, б###ь. Потім вже я», – сказав Поворознюк під час представлення Ковальця команді.

Також президент Інгульця додав наступне стосовно завдань на другу честону сезону.

«У нас буде невелике підсилення. Вважаю, що у нас зібраний хороший колектив. Не думаю, що треба когось змінювати, чи структурно щось змінювати. Ми достатньо сильні, щоб нав’язувати конкуренцію усім. Завдання на сезон ви зрозуміли – нам потрібно залишитись в УПЛ».

Також Поворознюк розповів про те, що він цілодобово займається питаннями перемоги України.

«Вибачте, що можу рідше приїжджати. У мене тепер інші цілі – 24/7 перемога. Впевнений, що ми її швидко доб’ємося, а потім вже будемо жити футболом», – додав Поворознюк.

На даний момент Інгулець з 13 очками в активі знаходиться на 14 місці в турнірній таблиці УПЛ.