«Він мені нагадав якесь щуреня‎»: ексдружина Ващука згадала про свою зустріч з Путіним

Переглядів 58
Аватар Сергій Стаднюк Сергій Стаднюк
2 голоси
«Він мені нагадав якесь щуреня‎»: ексдружина Ващука згадала про свою зустріч з Путіним
Владімір Путін. Фото: ТАСС
Рестораторка Маргарита Січкар пригадала свою зустріч із Владіміром Путіним, розповівши про перше враження від майбутнього російського диктатора.

Як Січкар зустрічала Путіна?

Маргарита Січкар, колишня дружина ексзахисника Динамо та збірної України Владислава Ващука, в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону згадала свою зустріч із Владіміром Путіним у період, коли той був прем’єр-міністром РФ.

Важливо! За словами Січкар, її здивував зовнішній вигляд Путіна, зокрема його невисокий зріст.

Владімір Путін. Фото: російські ЗМІ

Як рестораторка зустрічала майбутнього диктатора?

Вона розповіла, що під час офіційної зустрічі її попросили привітати російського політика, після чого вона поспішила до нього та звернулася зі словами привітання.

«Я навіть не очікувала. Говорили, що він невисокого зросту, але щоб настільки маленький, я не очікувала. Ну, як дитина. За ним охорона біжить, заходить наша українська делегація. Мені кажуть: «Іди зустрічай Путіна». І я, звісно, сходами біжу, обганяю їх усіх з іншого боку і кажу: «Добрий вечір», – розповіла Січкар.

«Він мені нагадав якесь щуреня»

Окремо під час інтерв’ю Дмитро Гордон запитав Січкар, чому вона тоді не могла передбачити майбутню роль Путіна і отруїти його. У відповідь вона сказала, що не мала можливості знати, як розвиватимуться події надалі.

Дмитро Гордон. Фото: ФК Динамо Київ

Січкар зазначила, що Путін справив на неї неприємне враження. Вона описала його як людину, яка поводилася насторожено, постійно озиралася, мало говорила та більше слухала інших.

«Він мені нагадав якесь щуреня. От сидів, очі бігають, увесь час так дивився, головою крутив. І більше мовчав, ніж говорив, майже нічого не казав. Сидів, крутив головою, йому щось говорили. Він мене питав: «А що це за страва?» Я йому розповідала».

  • Офіційний шлюб Січкар із Ващуком тривав лише три роки (з 2009 до 2012 року). А у цивільному шлюбі пара була ще з 2000 року. Вони мають двох спільних дітей: сина Віталія та дочку Василісу.
  • Ващук на клубному рівні виступав за київське Динамо, Чорноморець, Волинь, ФК Львів і московський Спартак.
  • Забив 16 м'ячів і віддав 11 результативних передач у 343 матчах на рівні елітного дивізіону України. 61 поєдинок відіграв у Лізі чемпіонів (4+3) і ще 47 – у Кубку України (2+2).
  • Наприкінці травня 2023 року Ващук вступив до лав Сил безпеки й оборони України. Нині ексфутболіст має звання лейтенанта Нацгвардії і несе службу на посаді санітара відділення збору та евакуації поранених.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри