«Він — найкращий бомбардир УПЛ. Які 7-8 мільйонів?»: агент Довбика розповів скільки коштує український форвард

Переглядів 3848
Артем Жилінський
Артем Жилінський
5 голосів
«Він — найкращий бомбардир УПЛ. Які 7-8 мільйонів?»: агент Довбика розповів скільки коштує український форвард
Артем Довбик. Фото: ФК Дніпро-1
Останнім часом у ЗМІ активно поширюється інформація щодо потенційного трансферу найкращого бомбардира УПЛ Артема Довбика. Агент форварда Олексій Люндовський розповів, які суми буде розглядати Дніпро-1 за свого форварда.

Попереду зимова перерва, отже, на перший план вийдуть трансферні чутки. Особливо щодо найуспішніших гравців півріччя. Лідер бомбардирських перегонів УПЛ, найкращий бомбардир групового турніру Ліги конференцій УЄФА Довбик давно на видноті.

В ексклюзивному інтерв’ю для Fanday.net агент Довбика Люндовський розказав, яка наразі актуальна сума трансферу за українського форварда. Також він зазначив, що певні пропозиції Дніпро-1 навіть не буде розглядати.

«Сума трансферу. Ви бачили, що фігурувало 7-8 млн. євро. На таку суму зараз Дніпро-1 навіть не дивитиметься.

Я просто нагадаю, що ще влітку, коли Довбик був без ігрової практики, за нього офіційно пропонували 10 мільйонів, адже тоді у багатьох були сумніви, як вийде Артем після вимушеної перерви та травми, як швидко зможе собі повернути тонус».

Також агент нападника розповів чому Довбик коштує більше ніж 7-8 мільйонів євро. Він відзначив солідні досягнення українського форварда.

«Зараз, коли він знову найкращий бомбардир УПЛ після осінньої частини сезону, та ще й підкріпив це результативністю в єврокубках, його ціна явно буде вищою, ніж улітку. Які 7-8 мільйонів?» — заявив агент Довбика Люндовський в інтерв’ю для Fanday.net.

У нинішньому сезоні 25-річний Довбик розриває, що в УПЛ (11 голів – лідер гонки бомбардирів), що у Лізі конференцій (найкращий снайпер групового етапу з п'ятьма м'ячами).