«Він закрився, а з ким він спілкується – ніхто не знає»: Циганик розповів про проблеми з комунікацією в Динамо

Переглядів 6200
Артем Жилінський
Артем Жилінський
3 голоси
«Він закрився, а з ким він спілкується – ніхто не знає»: Циганик розповів про проблеми з комунікацією в Динамо
Мірча Луческу. Фото: ФК Динамо Київ
Динамо втратило очки в останньому турі проти Металісту-1925. Це далеко не перша не вимушена осічка столичного клубу. Ігор Циганик вважає, що у команди проблема з комунікацією.

Відомий журналіст Циганик прокоментував останню гру Динамо проти Металісту-1925, де кияни неочікувано втратили очки. Він вважає, що зв’язок між тренером та гравцями порушено.

«Луческу не чує гравців Динамо, а гравці його? Щось у цьому є. Луческу щось знає, але мені здається, що він не каже. Ми навіть не можемо отримувати будь-які коментарі чи програми, щоб щось почути. Він закрився, а з ким він спілкується – ніхто не знає».

Також Циганик зазначив, що складається враження ніби футболісти столичного клубу не розуміють, що від них вимагають робити на полі.

«Відчуття, що десь гравці його не чують – воно в мене є. Не можу так категорично говорити, що ні він їх, ні вони його, але те, що футболісти десь не зовсім розуміють, що вони мають робити і чи він вимагає від них те, чого хоче – у мене є така думка…», — заявив Циганик в ефірі «Циганик Live»

Нагадаємо, що після 14 зіграних матчів Динамо посідає 4 сходинку, маючи у своєму активі 27 очок.